SFCS30483R3C
CoselCosel
SFCS30483R3C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFCS30483R3C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.SFCS30483R3C.pdf2.SFCS30483R3C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SFCS30483R3C specifikacijos
Dalies numeris SFCS30483R3C Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1975 pcs Duomenų lapas 1.SFCS30483R3C.pdf2.SFCS30483R3C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.55" L x 1.32" W x 0.35" H (39.3mm x 33.5mm x 8.8mm)
Serija * Galia (vatais) 30W
Paketas / dėžutė 14-DIP Module Kiti vardai 1776-3476
SFCS30483R3C-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable
funkcijos - Efektyvumas 92%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 36V - 76V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 9A