SFCS30483R3B
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SFCS30483R3B
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.SFCS30483R3B.pdf2.SFCS30483R3B.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
SFCS30483R3B specifikacijos
Dalies numeris SFCS30483R3B Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1887 pcs Duomenų lapas 1.SFCS30483R3B.pdf2.SFCS30483R3B.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 1kV Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 76V Įveskite Isolated Module
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 1.55" L x 1.32" W x 0.35" H (39.3mm x 33.5mm x 8.8mm)
Serija * Galia (vatais) 30W
Kiti vardai 1776-3475
SFCS30483R3B-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 2 (1 Year) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos -
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 9A 36V - 76V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 9A Programos ITE (Commercial)