PMA15F-3R3-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMA15F-3R3-T
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.PMA15F-3R3-T.pdf2.PMA15F-3R3-T.pdf
  • Pranešimas
PMA15F-3R3-T specifikacijos
Dalies numeris PMA15F-3R3-T Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1372 pcs Duomenų lapas 1.PMA15F-3R3-T.pdf2.PMA15F-3R3-T.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PM Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 67%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 3A
Susiję produktai
PMA15F-3R3-T1N
PMA15F-3R3-T1N
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V
Sandelyje: 1519 pcs
parsisiųsti: PMA15F-3R3-T1N.pdf
RFQ
PMA15F-5
PMA15F-5
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V
Sandelyje: 2211 pcs
parsisiųsti: PMA15F-5.pdf
RFQ
PMA15F-3R3-TN
PMA15F-3R3-TN
parsisiųsti: PMA15F-3R3-TN.pdf
PMA15F-3R3-J1
PMA15F-3R3-J1
parsisiųsti: PMA15F-3R3-J1.pdf
PMA15F-3R3-N
PMA15F-3R3-N
parsisiųsti: PMA15F-3R3-N.pdf
PMA15F-3R3-T1
PMA15F-3R3-T1