PMA15F-3R3-N
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMA15F-3R3-N
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 3.3V
Duomenų lapai: 1.PMA15F-3R3-N.pdf2.PMA15F-3R3-N.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
PMA15F-3R3-N specifikacijos
Dalies numeris PMA15F-3R3-N Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 3.3V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2101 pcs Duomenų lapas 1.PMA15F-3R3-N.pdf2.PMA15F-3R3-N.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PM Kiti vardai 1776-3456
PMA15F-3R3-N-ND
Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 67% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 3.3V 3A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 3A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos Medical
Susiję produktai
PMA15F-3R3
PMA15F-3R3
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 3.3V