PMA15F-15-TN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMA15F-15-TN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: 1.PMA15F-15-TN.pdf2.PMA15F-15-TN.pdf
  • Pranešimas
PMA15F-15-TN specifikacijos
Dalies numeris PMA15F-15-TN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1295 pcs Duomenų lapas 1.PMA15F-15-TN.pdf2.PMA15F-15-TN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PM Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A
Susiję produktai
PMA15F-15-T1N
PMA15F-15-T1N
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V
Sandelyje: 1514 pcs
parsisiųsti: PMA15F-15-T1N.pdf
RFQ
PMA15F-15-T
PMA15F-15-T
Gamintojai: Cosel