PMA15F-15-T1
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PMA15F-15-T1
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: 1.PMA15F-15-T1.pdf2.PMA15F-15-T1.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
PMA15F-15-T1 specifikacijos
Dalies numeris PMA15F-15-T1 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1676 pcs Duomenų lapas 1.PMA15F-15-T1.pdf2.PMA15F-15-T1.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 2kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 4.06" L x 1.22" W x 3.07" H (103.1mm x 31.0mm x 78.0mm)
Serija PM Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 79%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 1A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos Medical
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PMA15F-24-N
PMA15F-24-N
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1675 pcs
parsisiųsti: PMA15F-24-N.pdf
RFQ
PMA15F-15-J1
PMA15F-15-J1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V
Sandelyje: 1782 pcs
parsisiųsti: PMA15F-15-J1.pdf
RFQ
PMA15F-15
PMA15F-15
parsisiųsti: PMA15F-15.pdf
PMA15F-24-J1N
PMA15F-24-J1N
parsisiųsti: PMA15F-24-J1N.pdf
PMA15F-15-T
PMA15F-15-T