PJA600F-15-V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PJA600F-15-V
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 600W
Duomenų lapai: PJA600F-15-V.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 485 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 485 pcs
  • Pranešimas
PJA600F-15-V specifikacijos
Dalies numeris PJA600F-15-V Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 485 pcs Duomenų lapas PJA600F-15-V.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PJA Galia (vatais) 600W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, Universal Input Efektyvumas 85%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 40A
Patvirtinimai CE, cURus Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PJA600F-24-R
PJA600F-24-R
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 600W
Sandelyje: 526 pcs
parsisiųsti: PJA600F-24-R.pdf
RFQ
PJA600F-24-F4
PJA600F-24-F4
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 480 pcs
parsisiųsti: PJA600F-24-F4.pdf
RFQ
PJA600F-15
PJA600F-15
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 15V 600W