PJA600F-15-G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PJA600F-15-G
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 600W
Duomenų lapai: PJA600F-15-G.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 562 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 562 pcs
  • Pranešimas
PJA600F-15-G specifikacijos
Dalies numeris PJA600F-15-G Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 600W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 562 pcs Duomenų lapas PJA600F-15-G.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 8.46" L x 4.72" W x 2.40" H (214.9mm x 119.9mm x 61.0mm)
Serija PJA Galia (vatais) 600W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Universal Input Efektyvumas 85%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 40A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 40A