NAM-20-221-DXE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NAM-20-221-DXE
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Duomenų lapai: 1.NAM-20-221-DXE.pdf2.NAM-20-221-DXE.pdf
  • Pranešimas
NAM-20-221-DXE specifikacijos
Dalies numeris NAM-20-221-DXE Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2544 pcs Duomenų lapas 1.NAM-20-221-DXE.pdf2.NAM-20-221-DXE.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija NAM Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Dabartinis 20A Konfigūracija Single Stage