NAM-20-101-DXU
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: NAM-20-101-DXU
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN
Duomenų lapai: 1.NAM-20-101-DXU.pdf2.NAM-20-101-DXU.pdf
  • Pranešimas
NAM-20-101-DXU specifikacijos
Dalies numeris NAM-20-101-DXU Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A DIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2358 pcs Duomenų lapas 1.NAM-20-101-DXU.pdf2.NAM-20-101-DXU.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija NAM Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas DIN Rail Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas -
Dažnumas - veikimas - Filtro tipas Single Phase
Dabartinis 20A Konfigūracija Single Stage