LFA50F-24-SN
CoselCosel
LFA50F-24-SN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA50F-24-SN
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V 50W
Duomenų lapai: 1.LFA50F-24-SN.pdf2.LFA50F-24-SN.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LFA50F-24-SN specifikacijos
Dalies numeris LFA50F-24-SN Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V 50W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1811 pcs Duomenų lapas 1.LFA50F-24-SN.pdf2.LFA50F-24-SN.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC Įveskite Enclosed
Serija LFA Galia (vatais) 50W
Kiti vardai 1776-1322 Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Universal Input
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.1A Patvirtinimai CE, cURus, TUV
Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LFA50F-24-SNJ1
LFA50F-24-SNJ1
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1496 pcs
parsisiųsti: LFA50F-24-SNJ1.pdf
RFQ
LFA50F-24-S
LFA50F-24-S
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1752 pcs
parsisiųsti: LFA50F-24-S.pdf
RFQ
LFA50F-24-J1
LFA50F-24-J1
parsisiųsti: LFA50F-24-J1.pdf
LFA50F-24-SNCGJ1Y
LFA50F-24-SNCGJ1Y
parsisiųsti: LFA50F-24-SNCGJ1Y.pdf
LFA50F-24-SNCJ1Y
LFA50F-24-SNCJ1Y
parsisiųsti: LFA50F-24-SNCJ1Y.pdf
LFA50F-24-SNG
LFA50F-24-SNG
parsisiųsti: LFA50F-24-SNG.pdf
LFA50F-24-GJ1
LFA50F-24-GJ1
parsisiųsti: LFA50F-24-GJ1.pdf
LFA50F-24-SNGJ1
LFA50F-24-SNGJ1
parsisiųsti: LFA50F-24-SNGJ1.pdf
LFA50F-24-J1Y
LFA50F-24-J1Y
parsisiųsti: LFA50F-24-J1Y.pdf
LFA50F-24-SNJ1Y
LFA50F-24-SNJ1Y
parsisiųsti: LFA50F-24-SNJ1Y.pdf
LFA50F-24-SJ1Y
LFA50F-24-SJ1Y