LFA50F-24-S
CoselCosel
LFA50F-24-S Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA50F-24-S
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA50F-24-S.pdf2.LFA50F-24-S.pdf
  • Pranešimas
LFA50F-24-S specifikacijos
Dalies numeris LFA50F-24-S Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1752 pcs Duomenų lapas 1.LFA50F-24-S.pdf2.LFA50F-24-S.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 83%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 2.1A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2.1A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LFA50F-24-J1Y
LFA50F-24-J1Y
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1733 pcs
parsisiųsti: LFA50F-24-J1Y.pdf
RFQ
LFA50F-24-SNG
LFA50F-24-SNG
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1742 pcs
parsisiųsti: LFA50F-24-SNG.pdf
RFQ
LFA50F-24-G
LFA50F-24-G
parsisiųsti: LFA50F-24-G.pdf
LFA50F-24-GJ1
LFA50F-24-GJ1
parsisiųsti: LFA50F-24-GJ1.pdf
LFA50F-24-SN
LFA50F-24-SN
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V 50W
parsisiųsti: LFA50F-24-SN.pdf
LFA50F-24-CJ1
LFA50F-24-CJ1
parsisiųsti: LFA50F-24-CJ1.pdf
LFA50F-24-SJ1Y
LFA50F-24-SJ1Y
parsisiųsti: LFA50F-24-SJ1Y.pdf
LFA50F-24-J1
LFA50F-24-J1
parsisiųsti: LFA50F-24-J1.pdf
LFA50F-24-C
LFA50F-24-C
parsisiųsti: LFA50F-24-C.pdf
LFA50F-24-SNCGJ1Y
LFA50F-24-SNCGJ1Y
parsisiųsti: LFA50F-24-SNCGJ1Y.pdf
LFA50F-24-SJ1
LFA50F-24-SJ1
parsisiųsti: LFA50F-24-SJ1.pdf
LFA50F-24-SNCJ1Y
LFA50F-24-SNCJ1Y
parsisiųsti: LFA50F-24-SNCJ1Y.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus