LFA240F-24-CT
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA240F-24-CT
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA240F-24-CT.pdf2.LFA240F-24-CT.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 580 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
  • Pranešimas
LFA240F-24-CT specifikacijos
Dalies numeris LFA240F-24-CT Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 580 pcs Duomenų lapas 1.LFA240F-24-CT.pdf2.LFA240F-24-CT.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Susiję produktai
LFA240F-24-GR2
LFA240F-24-GR2
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 642 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-GR2.pdf
RFQ
LFA240F-24
LFA240F-24
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 836 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24.pdf
RFQ
LFA240F-24-C
LFA240F-24-C