LFA240F-24-C
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA240F-24-C
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA240F-24-C.pdf2.LFA240F-24-C.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 709 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 709 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
LFA240F-24-C specifikacijos
Dalies numeris LFA240F-24-C Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 709 pcs Duomenų lapas 1.LFA240F-24-C.pdf2.LFA240F-24-C.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.20" L x 1.97" W x 1.04" H (132.1mm x 50.0mm x 26.4mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA240F-24-CR
LFA240F-24-CR
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 577 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-CR.pdf
RFQ
LFA15F-5-SNJ1Y
LFA15F-5-SNJ1Y
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 5V
Sandelyje: 3284 pcs
parsisiųsti: LFA15F-5-SNJ1Y.pdf
RFQ
LFA15F-5-SNY
LFA15F-5-SNY
Sandelyje: 3684 pcs
parsisiųsti: LFA15F-5-SNY.pdf
LFA240F-24-CJ1
LFA240F-24-CJ1
Sandelyje: 772 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-CJ1.pdf
LFA15F-5-Y
LFA15F-5-Y
parsisiųsti: LFA15F-5-Y.pdf
LFA240F-24-CT
LFA240F-24-CT
Sandelyje: 580 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-CT.pdf
LFA240F-24
LFA240F-24
Sandelyje: 836 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24.pdf
LFA15F-5-SNJ1
LFA15F-5-SNJ1
parsisiųsti: LFA15F-5-SNJ1.pdf
LFA240F-24-CR2
LFA240F-24-CR2
Sandelyje: 760 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-CR2.pdf
LFA240F-24-CY
LFA240F-24-CY
Sandelyje: 643 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-CY.pdf
LFA15F-5-SNCJ1
LFA15F-5-SNCJ1
parsisiųsti: LFA15F-5-SNCJ1.pdf
LFA240F-24-CG
LFA240F-24-CG
Sandelyje: 757 pcs
parsisiųsti: LFA240F-24-CG.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus