LFA150F-24-SNRY
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA150F-24-SNRY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA150F-24-SNRY.pdf2.LFA150F-24-SNRY.pdf
  • Pranešimas
LFA150F-24-SNRY specifikacijos
Dalies numeris LFA150F-24-SNRY Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1080 pcs Duomenų lapas 1.LFA150F-24-SNRY.pdf2.LFA150F-24-SNRY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.3A