LFA150F-24-SNR2
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LFA150F-24-SNR2
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 24V
Duomenų lapai: 1.LFA150F-24-SNR2.pdf2.LFA150F-24-SNR2.pdf
  • Pranešimas
LFA150F-24-SNR2 specifikacijos
Dalies numeris LFA150F-24-SNR2 Gamintojas Cosel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 24V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1017 pcs Duomenų lapas 1.LFA150F-24-SNR2.pdf2.LFA150F-24-SNR2.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 24V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 74.9mm x 37.1mm)
Serija LF Darbinė temperatūra -10°C ~ 70°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Efektyvumas 87.5%
Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 6.3A
Patvirtinimai CE, cURus, TUV Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LFA150F-24-SNR2Y
LFA150F-24-SNR2Y
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: AC/DC CONVERTER 24V
Sandelyje: 1009 pcs
parsisiųsti: LFA150F-24-SNR2Y.pdf
RFQ
LFA150F-24-SR2Y
LFA150F-24-SR2Y
Gamintojai: Cosel
Sandelyje: 1100 pcs
parsisiųsti: LFA150F-24-SR2Y.pdf
RFQ
LFA150F-24-SNJ1
LFA150F-24-SNJ1
parsisiųsti: LFA150F-24-SNJ1.pdf
LFA150F-24-SNR
LFA150F-24-SNR