LEA50F-3R3-Y
CoselCosel
LEA50F-3R3-Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEA50F-3R3-Y
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (OPEN FRAME)
Duomenų lapai: 1.LEA50F-3R3-Y.pdf2.LEA50F-3R3-Y.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
LEA50F-3R3-Y specifikacijos
Dalies numeris LEA50F-3R3-Y Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 1572 pcs Duomenų lapas 1.LEA50F-3R3-Y.pdf2.LEA50F-3R3-Y.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Serija LEA Galia (vatais) 50W
Kiti vardai 1776-2346
LEA50F-3R3-Y-ND
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Būtiniausia minimali apkrova - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Efektyvumas 71% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 10A Patvirtinimai CE, cURus, TUV