LEA50F-3R3-GY
CoselCosel
LEA50F-3R3-GY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LEA50F-3R3-GY
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas AC/DC PS (OPEN FRAME)
Duomenų lapai: 1.LEA50F-3R3-GY.pdf2.LEA50F-3R3-GY.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 980 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 980 pcs
  • Pranešimas
LEA50F-3R3-GY specifikacijos
Dalies numeris LEA50F-3R3-GY Gamintojas Cosel
Galimas kiekis 980 pcs Duomenų lapas 1.LEA50F-3R3-GY.pdf2.LEA50F-3R3-GY.pdf
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 3.3V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 7.68" L x 2.17" W x 0.91" H (195.0mm x 55.0mm x 23.0mm)
Serija LEA Galia (vatais) 50W
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova -
funkcijos Adjustable Output, Universal Input Efektyvumas 71%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 10A