JAC-20-223
CoselCosel
JAC-20-223 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JAC-20-223
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS
Duomenų lapai: JAC-20-223.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
JAC-20-223 specifikacijos
Dalies numeris JAC-20-223 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 20A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3056 pcs Duomenų lapas JAC-20-223.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija JAC
Kiti vardai 1776-3027
JAC-20-223-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas -
Dažnumas - veikimas 50/60Hz Filtro tipas Three Phase (Wye)
Dabartinis 20A Konfigūracija Two Stage
Patvirtinimai cURus, VDE Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
JAC-30-103
JAC-30-103
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: LINE FILTER 500VAC 30A CHASSIS
Sandelyje: 2787 pcs
parsisiųsti: JAC-30-103.pdf
RFQ
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS
Sandelyje: 2983 pcs
parsisiųsti: JAC-10-223.pdf
RFQ
JAC-20-223-D
JAC-20-223-D
apibūdinimas: LINE FILTER 500VAC 20A DIN RAIL