JAC-10-223
CoselCosel
JAC-10-223 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: JAC-10-223
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS
Duomenų lapai: 1.JAC-10-223.pdf2.JAC-10-223.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
JAC-10-223 specifikacijos
Dalies numeris JAC-10-223 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 500VAC 10A CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2983 pcs Duomenų lapas 1.JAC-10-223.pdf2.JAC-10-223.pdf
Įtampa - nominali DC - Įtampa - nominali AC 500V
Nutraukimo stilius Terminal Block Serija JAC
Kiti vardai 1776-3025
JAC-10-223-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumas -
Dažnumas - veikimas 50/60Hz Filtro tipas Three Phase (Wye)
Dabartinis 10A Konfigūracija Two Stage