EAC-20-222
CoselCosel
EAC-20-222 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EAC-20-222
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS
Duomenų lapai: 1.EAC-20-222.pdf2.EAC-20-222.pdf
  • Pranešimas
EAC-20-222 specifikacijos
Dalies numeris EAC-20-222 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 20A CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4777 pcs Duomenų lapas 1.EAC-20-222.pdf2.EAC-20-222.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija EAC Kiti vardai 1776-2086
EAC-20-222-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas -
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 20A