EAC-16-681
CoselCosel
EAC-16-681 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EAC-16-681
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS
Duomenų lapai: EAC-16-681.pdf
  • Pranešimas
EAC-16-681 specifikacijos
Dalies numeris EAC-16-681 Gamintojas Cosel
apibūdinimas LINE FILTER 250VDC/VAC 16A CHAS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5465 pcs Duomenų lapas EAC-16-681.pdf
Įtampa - nominali DC 250V Įtampa - nominali kintamosios srovė (iš fazės į žemę / neutrali) 250V
Įtampa - nominali AC 250V Nutraukimo stilius Terminal Block
Serija EAC Kiti vardai 1776-2902
EAC-16-681-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Induktyvumas - Dažnumas - veikimas -
Filtro tipas Single Phase Dabartinis 16A