CQS24050-28
CoselCosel
CQS24050-28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CQS24050-28
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V
Duomenų lapai: CQS24050-28.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 801 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 801 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CQS24050-28 specifikacijos
Dalies numeris CQS24050-28 Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 801 pcs Duomenų lapas CQS24050-28.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 18V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Serija CQS
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8-DIP Module
Kiti vardai 1776-1184 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Efektyvumas 91%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 28A 18V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 28A