CQS24150-8
CoselCosel
Cosel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CQS24150-8
Gamintojas / Gamintojas: Cosel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 15V
Duomenų lapai: CQS24150-8.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 862 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 862 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
CQS24150-8 specifikacijos
Dalies numeris CQS24150-8 Gamintojas Cosel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 15V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 862 pcs Duomenų lapas CQS24150-8.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 15V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 20V Įtampa - įėjimas (maks.) 33V
Įveskite Isolated Module Tiekėjo prietaisų paketas -
Dydis / Matmenys 2.28" L x 1.45" W x 0.33" H (57.9mm x 36.8mm x 8.5mm) Serija CQS
Pakuotė - Paketas / dėžutė 8-DIP Module
Kiti vardai 1776-1186 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos Remote On/Off, OCP, OTP, OVP Efektyvumas 92%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 8A 20V - 33V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 8A
Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
CQS48015-50-N
CQS48015-50-N
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 1.5V
Sandelyje: 778 pcs
parsisiųsti: CQS48015-50-N.pdf
RFQ
Gamintojai: Cosel
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 12V
Sandelyje: 710 pcs
parsisiųsti: CQS24120-12-N.pdf
RFQ
CQS24150-8-V
CQS24150-8-V
Sandelyje: 709 pcs
parsisiųsti: CQS24150-8-V.pdf
CQS48015-50-R
CQS48015-50-R
Sandelyje: 794 pcs
parsisiųsti: CQS48015-50-R.pdf
CQS24150-8-N
CQS24150-8-N
Sandelyje: 703 pcs
parsisiųsti: CQS24150-8-N.pdf
CQS24120-12-V
CQS24120-12-V
Sandelyje: 717 pcs
parsisiųsti: CQS24120-12-V.pdf
CQS24150-8-R
CQS24150-8-R