THAS202M050AB0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS202M050AB0C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THAS202M050AB0C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 2000UF 20% 50V T/H
Duomenų lapai: THAS202M050AB0C.pdf
  • Pranešimas
THAS202M050AB0C specifikacijos
Dalies numeris THAS202M050AB0C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 2000UF 20% 50V T/H "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5213 pcs Duomenų lapas THAS202M050AB0C.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 1.807" L x 1.000" W (45.90mm x 25.40mm)
Serija THAS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2.2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.64A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.366" (9.30mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 80 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 2000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 80 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 2000µF Programos General Purpose