THAS191M250AC0C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
THAS191M250AC0C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: THAS191M250AC0C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 190UF 250V 24.2 X 53.8L
Duomenų lapai: THAS191M250AC0C.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
THAS191M250AC0C specifikacijos
Dalies numeris THAS191M250AC0C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 190UF 250V 24.2 X 53.8L "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6657 pcs Duomenų lapas THAS191M250AC0C.pdf
Įtampa - Įvertinta 250V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 2.118" L x 1.000" W (53.80mm x 25.40mm)
Serija THAS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 900mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.53A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Kiti vardai 338-4448
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.394" (10.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.366" (9.30mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 530 mOhm @ 120Hz Išsamus aprašymas 190µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 530 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
Talpa 190µF Programos General Purpose