TAS474K035P1A-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS474K035P1A-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAS474K035P1A-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP TANT 0.47UF 35V 10% AXIAL
Duomenų lapai: TAS474K035P1A-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
150 pcs
  • Pranešimas
TAS474K035P1A-F specifikacijos
Dalies numeris TAS474K035P1A-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP TANT 0.47UF 35V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 25175 pcs Duomenų lapas TAS474K035P1A-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.135" Dia x 0.286" L (3.43mm x 7.26mm)
Serija TAS Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas A
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 0.47µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
Talpa 0.47µF