TAS335K035P1C-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
TAS335K035P1C-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: TAS335K035P1C-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP TANT 3.3UF 35V 10% AXIAL
Duomenų lapai: TAS335K035P1C-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
75 pcs
  • Pranešimas
TAS335K035P1C-F specifikacijos
Dalies numeris TAS335K035P1C-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP TANT 3.3UF 35V 10% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16805 pcs Duomenų lapas TAS335K035P1C-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 35V Įveskite Hermetically Sealed
Tolerancija ±10% Dydis / Matmenys 0.185" Dia x 0.474" L (4.70mm x 12.04mm)
Serija TAS Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks Gamintojo dydžio kodas C
Lifetime @ Temp. - "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos General Purpose Gedimo greitis -
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) - Išsamus aprašymas 3.3µF Hermetically Sealed Tantalum Capacitors 35V Axial
Talpa 3.3µF