SS470M016ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS470M016ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS470M016ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Duomenų lapai: SS470M016ST.pdf
  • Pranešimas
SS470M016ST specifikacijos
Dalies numeris SS470M016ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5369 pcs Duomenų lapas SS470M016ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 16V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 68mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 74.8mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 4.8 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 4.8 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SS470M025ST
SS470M025ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
Sandelyje: 5305 pcs
parsisiųsti: SS470M025ST.pdf
RFQ
SS466A
SS466A
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: MAGNETIC SWITCH LATCH RADIAL
Sandelyje: 58481 pcs
parsisiųsti: SS466A.pdf
RFQ
SS470M6R3ST
SS470M6R3ST
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL
parsisiųsti: SS470M6R3ST.pdf
SS466A-L
SS466A-L
parsisiųsti: SS466A-L.pdf
SS461R
SS461R
apibūdinimas: MAGNETIC SWITCH LATCH TO92-3
parsisiųsti: SS461R.pdf
SS466A-S
SS466A-S
apibūdinimas: MAGNETIC SWITCH LATCH 3SMD
parsisiųsti: SS466A-S.pdf
SS49
SS49
apibūdinimas: SENSOR LINEAR ANALOG 3SIP
parsisiųsti: SS49.pdf
SS480806
SS480806
Gamintojai: Tripp Lite
apibūdinimas: POWER STRIP
parsisiųsti: SS480806.pdf
SS491B
SS491B
apibūdinimas: SENSOR LINEAR ANALOG TO92-3
parsisiųsti: SS491B.pdf
SS466A-T3
SS466A-T3
parsisiųsti: SS466A-T3.pdf
SS494B
SS494B
parsisiųsti:
SS470M010ST
SS470M010ST
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
parsisiųsti: SS470M010ST.pdf
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus