SS470M010ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS470M010ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS470M010ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: SS470M010ST.pdf
  • Pranešimas
SS470M010ST specifikacijos
Dalies numeris SS470M010ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5567 pcs Duomenų lapas SS470M010ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.248" Dia (6.30mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 59mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 64.9mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 5.65 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5.65 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SS466A
SS466A
Gamintojai: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
apibūdinimas: MAGNETIC SWITCH LATCH RADIAL
Sandelyje: 58481 pcs
parsisiųsti: SS466A.pdf
RFQ
SS470M016ST
SS470M016ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 16V RADIAL
Sandelyje: 5369 pcs
parsisiųsti: SS470M016ST.pdf
RFQ
SS470M6R3ST
SS470M6R3ST
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 6.3V RADIAL