SS330M025ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS330M025ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS330M025ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL
Duomenų lapai: SS330M025ST.pdf
  • Pranešimas
SS330M025ST specifikacijos
Dalies numeris SS330M025ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 25V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5036 pcs Duomenų lapas SS330M025ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 25V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.236" Dia (6.00mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 63mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 69.3mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.098" (2.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 6.03 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 33µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6.03 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose