SS330M010ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SS330M010ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SS330M010ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL
Duomenų lapai: SS330M010ST.pdf
  • Pranešimas
SS330M010ST specifikacijos
Dalies numeris SS330M010ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 33UF 20% 10V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4496 pcs Duomenų lapas SS330M010ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 10V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija SS Sraigtasparnis @ žemos dažnio 47mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 51.7mA @ 1kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 0.079" (2.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 8.04 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 33µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 8.04 Ohm @ 120Hz 1000 Hrs @ 85°C
Talpa 33µF Programos General Purpose