SH470M100ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH470M100ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH470M100ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL
Duomenų lapai: SH470M100ST.pdf
  • Pranešimas
SH470M100ST specifikacijos
Dalies numeris SH470M100ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 100V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4052 pcs Duomenų lapas SH470M100ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 100V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 210mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 294mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.197" (5.00mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 2.82 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2.82 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose