SH470M050ST
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
SH470M050ST Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SH470M050ST
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Duomenų lapai: SH470M050ST.pdf
  • Pranešimas
SH470M050ST specifikacijos
Dalies numeris SH470M050ST Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4107 pcs Duomenų lapas SH470M050ST.pdf
Įtampa - Įvertinta 50V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija SH Sraigtasparnis @ žemos dažnio 125mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 175mA @ 10kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Can Darbinė temperatūra -40°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C "Lead Spacing" 0.138" (3.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 3.39 Ohm @ 120Hz Išsamus aprašymas 47µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3.39 Ohm @ 120Hz 2000 Hrs @ 105°C
Talpa 47µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
SH470M160ST
SH470M160ST
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Sandelyje: 4184 pcs
parsisiųsti: SH470M160ST.pdf
RFQ
SH470M250ST
SH470M250ST
apibūdinimas: CAP ALUM 47UF 20% 250V RADIAL
Sandelyje: 4711 pcs
parsisiųsti: SH470M250ST.pdf
RFQ
SH400
SH400
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: GDT 400V 5KA 2 POLE SMD