MMP4P47K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP4P47K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP4P47K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMP4P47K-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MMP4P47K-F specifikacijos
Dalies numeris MMP4P47K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 69699 pcs Duomenų lapas MMP4P47K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.610" W, 0.354" T x 1.063" L (15.50mm, 9.00mm x 27.00mm) Serija MMP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 338-4125
MMP4P47K-F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
Talpa 0.47µF Programos General Purpose