MMP4P22K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP4P22K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP4P22K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMP4P22K-F.pdf
  • Pranešimas
MMP4P22K-F specifikacijos
Dalies numeris MMP4P22K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4083 pcs Duomenų lapas MMP4P22K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.531" W, 0.295" T x 0.984" L (13.50mm, 7.50mm x 25.00mm) Serija MMP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.22µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Axial
Talpa 0.22µF Programos General Purpose