MMP2W4P7K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP2W4P7K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP2W4P7K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMP2W4P7K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MMP2W4P7K specifikacijos
Dalies numeris MMP2W4P7K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5597 pcs Duomenų lapas MMP2W4P7K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.984" W, 0.630" T x 1.693" L (25.00mm, 16.00mm x 43.00mm) Serija MMP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 4.7µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial
Talpa 4.7µF Programos General Purpose