MMP2W2P2K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MMP2W2P2K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MMP2W2P2K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL
Duomenų lapai: MMP2W2P2K-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MMP2W2P2K-F specifikacijos
Dalies numeris MMP2W2P2K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56859 pcs Duomenų lapas MMP2W2P2K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.709" W, 0.394" T x 1.378" L (18.00mm, 10.00mm x 35.00mm) Serija MMP
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai 338-4276
MMP2W2P2K-F-ND
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Long Life
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Axial
Talpa 2.2µF Programos General Purpose