MLP281M450EB1C
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP281M450EB1C Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLP281M450EB1C
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 280UF 20% 450V FLATPACK
Duomenų lapai: MLP281M450EB1C.pdf
  • Pranešimas
MLP281M450EB1C specifikacijos
Dalies numeris MLP281M450EB1C Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 280UF 20% 450V FLATPACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1040 pcs Duomenų lapas MLP281M450EB1C.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLP Sraigtasparnis @ žemos dažnio 2A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 2.3A @ 20kHz Reitingai -
Polarizacija Polar Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
"Lead Spacing" 1.000" (25.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm) ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 585 mOhm @ 120Hz
Išsamus aprašymas 280µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack 585 mOhm @ 120Hz 2000 Hrs @ 85°C Talpa 280µF