MLP281M450EB0A
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MLP281M450EB0A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MLP281M450EB0A
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP ALUM 280UF 20% 450V FLATPACK
Duomenų lapai: MLP281M450EB0A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 990 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 990 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
MLP281M450EB0A specifikacijos
Dalies numeris MLP281M450EB0A Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP ALUM 280UF 20% 450V FLATPACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 990 pcs Duomenų lapas MLP281M450EB0A.pdf
Įtampa - Įvertinta 450V Tolerancija ±20%
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 3.000" L x 1.750" W (76.20mm x 44.45mm)
Serija MLP Reitingai -
Polarizacija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė FlatPack, Tabbed Kiti vardai 338-1204
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C "Lead Spacing" 1.000" (25.40mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.500" (12.70mm)
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) 585 mOhm Išsamus aprašymas 280µF 450V Aluminum Electrolytic Capacitors FlatPack, Tabbed 585 mOhm 2000 Hrs @ 85°C
Talpa 280µF Programos General Purpose