MC22FD751J
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD751J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC22FD751J
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 750PF 5% 500V 2220
Duomenų lapai: 1.MC22FD751J.pdf2.MC22FD751J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
MC22FD751J specifikacijos
Dalies numeris MC22FD751J Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 750PF 5% 500V 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5170 pcs Duomenų lapas 1.MC22FD751J.pdf2.MC22FD751J.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija MC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric)
Kiti vardai 338-1011 Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount "Lead Spacing" -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm)
funkcijos RF, High Q, Low Loss Dielektrinė medžiaga Mica
Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric) Talpa 750pF