MC22FD751F-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
MC22FD751F-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MC22FD751F-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 750PF 1% 500V 2220
Duomenų lapai: MC22FD751F-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
MC22FD751F-F specifikacijos
Dalies numeris MC22FD751F-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 750PF 1% 500V 2220 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 10720 pcs Duomenų lapas MC22FD751F-F.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±1%
Dydis / Matmenys 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija MC
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 2220 (5750 Metric)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.079" (2.00mm) funkcijos RF, High Q, Low Loss
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 750pF Mica Capacitor 500V 2220 (5750 Metric)
Talpa 750pF