DMM2W4P7K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM2W4P7K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMM2W4P7K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: DMM2W4P7K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DMM2W4P7K specifikacijos
Dalies numeris DMM2W4P7K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4012 pcs Duomenų lapas DMM2W4P7K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.630" W (31.00mm x 16.00mm) Serija DMM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 1.083" (27.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 1.024" (26.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 4.7µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 4.7µF Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DMM2W4P7K-F
DMM2W4P7K-F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP FILM 4.7UF 10% 250VDC RADIAL