DMM2W2P2K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DMM2W2P2K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DMM2W2P2K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL
Duomenų lapai: DMM2W2P2K-F.pdf
  • Pranešimas
DMM2W2P2K-F specifikacijos
Dalies numeris DMM2W2P2K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 2.2UF 10% 250VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56306 pcs Duomenų lapas DMM2W2P2K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.220" L x 0.512" W (31.00mm x 13.00mm) Serija DMM
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" 1.083" (27.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 2.2µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial Talpa 2.2µF