DME4P82K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME4P82K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DME4P82K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: DME4P82K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DME4P82K specifikacijos
Dalies numeris DME4P82K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5884 pcs Duomenų lapas DME4P82K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm) Serija DME
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.886" (22.50mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.82µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.82µF Programos General Purpose