DME4P82K-F
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME4P82K-F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DME4P82K-F
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD
Duomenų lapai: DME4P82K-F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
DME4P82K-F specifikacijos
Dalies numeris DME4P82K-F Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67701 pcs Duomenų lapas DME4P82K-F.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Įtampos įvertinimas - AC 200V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 1.024" L x 0.315" W (26.00mm x 8.00mm) Serija DME
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 14 Weeks "Lead Spacing" 0.886" (22.50mm)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.689" (17.50mm)
funkcijos - Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized
Išsamus aprašymas 0.82µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Metallized Radial Talpa 0.82µF
Programos General Purpose
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
DME4P68K-F
DME4P68K-F
Gamintojai: Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas: CAP FILM 0.68UF 10% 400VDC RAD
Sandelyje: 78328 pcs
parsisiųsti: DME4P68K-F.pdf
RFQ
DME4P82K
DME4P82K
apibūdinimas: CAP FILM 0.82UF 10% 400VDC RAD