DME2P39K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2P39K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DME2P39K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: DME2P39K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DME2P39K specifikacijos
Dalies numeris DME2P39K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.39UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4411 pcs Duomenų lapas DME2P39K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.728" L x 0.193" W (18.50mm x 4.90mm) Serija DME
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.591" (15.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.472" (12.00mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.39µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.39µF Programos General Purpose