DME2P27K
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
DME2P27K Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DME2P27K
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP FILM 0.27UF 10% 250VDC RAD
Duomenų lapai: DME2P27K.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DME2P27K specifikacijos
Dalies numeris DME2P27K Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP FILM 0.27UF 10% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5375 pcs Duomenų lapas DME2P27K.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 250V Įtampos įvertinimas - AC 160V
Tolerancija ±10% Nutraukimas PC Pins
Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.236" W (12.50mm x 6.00mm) Serija DME
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Spacing" 0.394" (10.00mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.453" (11.50mm) funkcijos -
Dielektrinė medžiaga Polyester, Metallized Išsamus aprašymas 0.27µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
Talpa 0.27µF Programos General Purpose