CM06FD202JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD202JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM06FD202JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 500V
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
CM06FD202JO3 specifikacijos
Dalies numeris CM06FD202JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 500V "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 13962 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.669" L x 0.240" W (17.00mm x 6.10mm) Serija CM06
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 2000pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 2000pF