CM06FD162JO3
Cornell Dubilier ElectronicsCornell Dubilier Electronics
CM06FD162JO3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CM06FD162JO3
Gamintojas / Gamintojas: Cornell Dubilier Electronics
Prekės aprašymas CAP MICA 1600PF 500V RADIAL
Duomenų lapai: 1.CM06FD162JO3.pdf2.CM06FD162JO3.pdf
  • Pranešimas
CM06FD162JO3 specifikacijos
Dalies numeris CM06FD162JO3 Gamintojas Cornell Dubilier Electronics
apibūdinimas CAP MICA 1600PF 500V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 18297 pcs Duomenų lapas 1.CM06FD162JO3.pdf2.CM06FD162JO3.pdf
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±5%
Dydis / Matmenys 0.661" L x 0.228" W (16.80mm x 5.80mm) Serija CM06
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Spacing" 0.343" (8.70mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.532" (13.50mm) funkcijos General Purpose
Dielektrinė medžiaga Mica Išsamus aprašymas 1600pF Mica Capacitor 500V Radial
Talpa 1600pF